Portrét starce
![]({f:uri.resource(path: 'Images/no_image_{f:cObject(typoscriptObjectPath: 'config.language')}.webp', extensionName: 'dorotheum')})
béžový kámen, jemně řezaný, oválný mosazný rámeček, severní Itálie, pravděpodobně 17. století, 7 x 5,5 cm (Zí)
24.11.2018 - 14:00
- Odhadní cena:
-
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
-
CZK 7.000,-
Portrét starce
béžový kámen, jemně řezaný, oválný mosazný rámeček, severní Itálie, pravděpodobně 17. století, 7 x 5,5 cm (Zí)
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Typ aukce: | Salónní aukce |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |
Položky z jiných aukcí
- Panzermuster Halskette
- L. Lasky
- Vier gerahmte Motive nach dem Zyklus , Les heures du Jour' (Die vier Tageszeiten, 1899) von Alphonse Mucha: Éveil du matin, Éclat du jour, Réverie du soir, Repos de la nuit, neuzeitliche Ausführung
- Anhänger" Hl. Muttergottes mit Kind"
- Brillant Ohrsteckgehänge zus. ca. 2,50 ct